Site içi arama
SÖYEP
(Özel Yetenekliler)
Uluslararası Projelerimiz
Düşünme Becerileri
Kayıt
Veli E-Kitapçık
Onur Madalyası
Yemek Listesi
Ziyaretçi Defteri
Sanat Köşesi
Spor Köşesi
Genel Kültür Sanat Haberleri
İletişim
 
ECO OKULLAR PROJESİ ADINA BİR COŞKU DAHA YAŞANDI
09.11.2009

Özel Seymen İlköğretim Okulu öğrencilerinin çevresel konulara olan ilgisini hem sınıf çalışmalarıyla hem de toplumsal etkinliklerle arttırmaya devam ediyor.

 

Geçtiğimiz yıl Uluslararası bir çevre eğitimi ve yönetimi programı olan Eko-Schools projesi’ne üye olan kurumumuz çeşitli çalışmalarla öğrencilerine çevre bilincini aşılıyor. Bu program dahilinde başlatılan “Çevre” konulu slogan yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri İlköğretim Okulu Renan Kıran ve Eco-Schools Koordinatörü Filiz Akbaş Barık tarafından verildi. Birinci olan öğrenci “Bir Damla Su, Bir Parça Yeşil” sloganıyla 6C sınıfından Beray Alyakut olurken, 5A sınıfından Doğukan Yıldırım “Elin ile Yaktığın Ateşi,Gözyaşınla Söndüremezsin” sloganı ile  2. oldu. “Sağlıklı bir yaşam, Temiz Bir Çevre, geri dönüşümle elimizde” sloganıyla 7B sınıfından Cemre Karcan 3. olurken, 7B sınıfından Senay Seymen “ Doğayı Temiz Tut, Çevreyi Koru” sloganıyla mansiyon ödülü aldı.

 

Özel Seymen Koleji öğrencileri katıldıkları Eko-Schools projesi kapsamında birçok proje çalışmalarının olduğunu belirtirken, çevreye olan duyarlılıklarını bir kez daha gösterdi.

 

 
 
 
 
 
 
 
image26 image12 image2 image19 image1 image1 image1 image1
Bizi Takip Edin
Anasayfaİletişim